Iznenada preminuo vlč. Jakov Pavlović

Svećenik Vrhbosanske nadbiskupije i vojni kapelan vlč. Jakov Pavlović, iznenada je preminuo u 59. godini života u večernjim satima u srijedu, 18. studenoga u bolnici u Brčkom.

Vlč. Jakov rođen je 28. siječnja 1962. u Donjoj Skakavi, župa Poljaci kod Brčkog, od roditelja Jure i Ivke rođ. Antunović. Nakon srednjoškolskog obrazovanja u sjemeništu Zmajević u Zadru i završenog filozofsko-teološkog studija u Sarajevu za svećenika Vrhbosanske nadbiskupije zaređen je 29. lipnja 1988.

Prva služba mu je bila župnog vikara u Novom Travniku, nakon koje je pred rat postao župnikom u Goraždu. Župnik je još bio u: Krepšiću, Bijeljini i Ilijašu te je jedno vrijeme vršio i službu dekana Sutješkog dekanata. Od 2005. pa do iznenadne smrti bio je vojni dušobrižnik u Kiseljaku te pastoralni suradnik u župi Gromiljak.

Informacije o vremenu i mjestu ukopa pokojnog svećenika bit će naknadno poznate.

Pokoj vječni daruj mu, Gospodine!

D. K., KT